Şu an mesai saatleri dışındayız.

Vücut Çorabı Hakkında Bilmek İstedikleriniz

person Yazar: strastini.com list Kategori: Vücut Çorapları Tarih: comment Yorum: 0 favorite İzlenme: 188

Vücut çorabı hakkında merak edilenleri kısaca özetlediğimiz bu yazımızın aklınızdaki soru işaretlerini kaldıracağını düşünüyoruz.

Fantazi iç giyim denince ilk akla gelen üründür vücut çorabı. Kullanımı oldukça artan ve fantezi dünyamızı renklendiren vücut çorabı nedir öncelikle ondan bahsedelim.

Vücut çorabı oldukça esnek bir yapıya sahip olan, tek parça halinde tüm vücudunuzu saran fantazi iç giyim ürünüdür. Çok çeşitli modellerde olup, kullanım kolaylığı sağlaması için özel bölgesi yani ağ kısmı açıktır.

Vücut çorabını özel zamanlarda kullanabileceğiniz gibi günlük yaşamınızda elbisenizin veya pantolonunuzun altına giyerek de kullanabilirsiniz. Vücudu terletmeyecek şekilde likralı olarak üretilmekte olup, size tahrik edici ve kışkırtıcı bir hava katar.

Vücudunuzu saracağı için hem vücudunuzu toparlayarak daha fit gözükmenizi, hem de partnerinize hiç ummadığı anda sürpriz yapmanızı sağlayacaktır.

Çok farklı model ve renklerde olan vücut çorabı modellerinin bazılarını;

 - düz file vücut çorabı
 - taşlı vücut çorabı
 - örümcek ağı desenli vücut çorabı
 - çiçek desenli vücut çorabı
 - ince askılı vücut çorabı
 - uzun kollu vücut çorabı
 - yanları açık vücut çorabı
 - yanları ve göbeği açık vücut çorabı
 - jartiyer görünümlü vücut çorabı
 - puantiyeli vücut çorabı
 - geniş delikli vücut çorabı

şeklinde sıralayabiliriz. Bu saydığımız modelleri arzu ederseniz vücut çorabı galerimizde inceleyip hangi modelin size yakışacağına karar verebilirsiniz.

Eğer siz de kendinize ve vücudunuza güveniyorsanız, en kısa sürede kendinize yakışan modeli belirlemeli ve partnerinize sürpriz yapmalısınız.

Yorumlar

Herhangi bir yorum bulunmuyor!

Yorumunuzu yazın

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık